wtorek, 19 kwiecień 2022 07:02

Zeolit medyczny jako przyszłość współczesnej medycyny

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
zeolit cena zeolit cena pixabay

Zeolit medyczny to oczyszczanie organizmu i dogłębna detoksykacja w jednym, a więc sposób na zdrowie i dobre samopoczucie każdego dnia. W naturze występuje na całym świecie, można znaleźć go również w Polsce – w Pieninach oraz na Dolnym Śląsku.

 

Jako minerał wulkaniczny ma krystaliczną strukturę, która powoduje właściwości higroskopijne i wpływa na zdolność absorbowania zanieczyszczeń. W postaci wyrobu medycznego wspiera stan homeostazy organizmu i zapobiega szkodliwemu działaniu toksyn. Dlaczego warto sięgnąć po wyrób Lava Vitea? Poznaj lecznicze zastosowanie zeolitu i przekonaj się, że zeolit medyczny nie bez powodu nazywany jest „kamieniem życia”.

Minerał wulkaniczny, który oczyszcza organizm, czyli zeolit medyczny

Zeolit to minerał wulkaniczny nierzadko określany „kamieniem wulkanicznym” i „kamieniem życia”. Wynika to z jego leczniczego zastosowania i uniwersalności działania – zeolity wykorzystywane są nie tylko w medycynie, ale również w przemyśle kosmetycznym i przemyśle chemicznym, rolnictwie, ochronie środowiska oraz w budownictwie. Medycyna alternatywna garściami czerpie z unikalnej zdolności zeolitu do absorbowania jonów dodatnich, co pozwala wiązać toksyny, zanieczyszczenia i ciężkie metale zanim będą w stanie wyrządzić szkody w organizmie.

Zeolit medyczny na www.zeolitmedyczny.pl wyróżnia nie tylko działanie potwierdzone licznymi badania klinicznymi, które wciąż są kontynuowane, ale również pozytywne opinie klientów. Kompleksowe działanie „kamienia życia” doceni każdy, kto prowadzi zdrowy tryb życia albo chce wspomóc codzienną pracę organizmu. Odpowiednio dobrany wyrób medyczny pochodzący z zaufanego źródła wspomaga utrzymanie stanu homeostazy, która wpływa na całe nasze ciało – reguluje pracę układów wewnętrznych i narządów, tak aby zachowywały równowagę niezależnie od zmian zachodzących w otoczeniu. Dodatkowo zeolit medyczny Lava Vitea stanowi źródło minerałów i pierwiastków, które nie zawsze dostarczamy do organizmu wraz z pożywieniem.

Jakie właściwości lecznicze ma wyrób na bazie zeolitu?

Właściwości prozdrowotne zeolitu to zasługa jego krystalicznej struktury. Ten higroskopijny minerał jest bezpieczny dla zdrowia człowieka i jego otoczenia, a co za tym idzie – ekologiczny. Zdolność do wiązania cząsteczek wody sprzyja wymianie jonowej, a umiejętność neutralizowania zanieczyszczeń (metali ciężkich, pestycydów) wynikająca z ich absorbowania umożliwia wyłapywanie toksyn zanim zdołają negatywnie wpłynąć na funkcjonowanie organizmu.

Zastanawiasz się, czy zeolit cena jest adekwatna do jakości produktu? Zdrowie jest bezcenne, dlatego warto sięgać po preparaty, które wspierają procesy zachodzące w organizmie odciążając pracę kluczowych narządów i zapewniając ochronę przed toksynami, bakteriami oraz wirusami. Taki wyrób medyczny to właśnie zeolit Lava Vitea, który wpływa na gospodarkę wodno-elektrolitową oraz kwasowo-zasadową prewencyjnie wiążąc szkodliwe zanieczyszczenia oraz uwalniając niezbędne minerały i pierwiastki śladowe. Dzięki temu zeolit pomaga zwalczać dolegliwości wywoływane przez między innymi ciężkie oparzenia, choroby przyzębia, zapalenia stawów, owrzodzenia, zaburzenia neurodegeneracyjne, a nawet choroby nowotworowe.

Uwaga:
artykuł ma charakter informacyjny – edukacyjny, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem bloga a jego lekarzem.

 

źródła:

1. www.lavavitae.com

2. Vita Pure – podsumowanie przebiegu badań.

3. Vita Pure dla pracowników służby zdrowia.