Telemedyk.online powstał z myślą o tych, którzy cenią sobie czas, jak i wysoką jakość usług, które świadczy lekarz i jego zespół. Medyk online nie różni się niczym od lekarza, który przyjmuje pacjentów w gabinecie, z małą różnicą na plus lekarzy online – konsultacje odbywają się zazwyczaj szybko, a wdrożone leki wystarczy zakupić w najbliższej aptece.
Czy konsultacja online zastępuje wizytę w gabinecie lekarskim?
Tak, jak najbardziej. Telemedyk.online specjalizuje się w konsultacjach z wielu dziedzin medycyny. Do lekarza online można się zwrócić z problemami skórnymi (wykwity, trądzik, alergie, grzybice i inne), dolegliwościami ze strony układu pokarmowego (dolegliwości żołądkowo-jelitowe takie jak zgaga, biegunki, wymioty, nudności i inne), problemami układu moczowo-płciowego (ból, pieczenie, infekcje intymne, problemy z oddawaniem moczu, przerost prostaty, zapalenie pęcherza i inne), bólami układu kostnego, bólami układu mięśniowego, objawami grypopodobnymi czy przeziębienia, problemami natury psychicznej oraz wieloma innymi problemami.
Medyk online – konsultacje z e-receptą
Kiedy konsultacja z lekarzem wymaga wystawienia leków, oczywiście jest taka możliwość i zostanie wystawiona e-recepta. Taka recepta jest możliwa do zrealizowania w dowolnej aptece na terenie Polski. Jest możliwość uzyskania refundowanej e-recepty, jednak należy przekazać lekarzowi odpowiednią dokumentację.
Lekarz online - przedłużenie leków stałych
Telemedyk.online również wystawia e-recepty na przedłużenie leków pacjenta. Po załączeniu niezbędnej dokumentacji, po konsultacji z lekarzem jest możliwość otrzymania recepty na stale przyjmowane leki na choroby układu moczowego (nawracające zakażenia pęcherza moczowego, przewlekła choroba nerek, przerost gruczołu krokowego – prostaty i inne), choroby układu oddechowego (nieżyt alergiczny nosa, astma, POCHP, przewlekłe zapalenie oskrzeli i inne), choroby układu neurologicznego (padaczka, choroba Parkinsona, choroba Alzheimera, migrena i inne), choroby metaboliczne i endokrynologiczne (policystyczne jajniki PCOS, niewydolność nadnerczy, cukrzyca typu I i II, insulinoterapia(paski, insulina), nadczynność i niedoczynność tarczycy i inne), choroby sercowo-naczyniowe (obrzęki kończyn, choroby serca, nadciśnienie tętnicze, niewydolność krążenia, choroba wieńcowa i inne) jak i również zapotrzebowanie na wyroby medyczne (urostomie, kolostomie, ileostomie i inne) oraz wiele innych.