sobota, 29 sierpień 2020 16:08

Frezy do manicure i pedicure hybrydowego o jakim nigdy nie śniłaś

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Hurtownia kosmetyczna Hurtownia kosmetyczna

Frezy do paznokci to końcówki o przeróżnych kształtach, które są niezbędne podczas korzystania z frezarki.

Za pomocą frezów bez problemu usuniesz kolor ze stylizacji hybrydowej, masę żelową, czy przygotujesz płytkę paznokcia oraz usuniesz zbędne skórki. Hurtownia kosmetyczna La Diosa oferuje szeroki wybór frezów, spośród którego każda miłośniczka pięknych i zadbanych paznokci z pewnością znajdzie dla siebie odpowiedni zestaw, dopasowany do swoich potrzeb.

Frezy ceramiczne

to jedne z najbardziej wytrzymałych frezów, z pewnością posłużą Ci na długo. Są wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne. Za ich pomocą, bez najmniejszego problemu, usuniesz masę akrylową lub żelową. Frezy ceramiczne doskonale nadają się do opracowywania skórek. Są niezwykle delikatne i proste w obsłudze, pewnie też dlatego cieszą się tak ogromną popularnością.

Frezy kamienne

to jedne z najczęściej wybieranych frezów. Używane są do opiłowywania skóry, przygotowywania wału paznokciowego, płytki paznokcia, czy usuwania skórek. Dzięki nim, bez problemu skrócisz i opiłujesz swoje paznokcie. Frezy kamienne charakteryzują się grubą i drobną ziarnistością. Możesz wybierać je dowolnie, dopasowując ziarnistość do swoich potrzeb. Ogromnym plusem frezów kamiennych jest to, że możesz używać ich zarówno na sucho, jak i mokro.

Po frezy karbidowe

najczęściej sięgają stylistki w profesjonalnych salonach kosmetycznych, ponieważ bez problemu można poddawać je dezynfekcji i sterylizacji. Ich ogromną zaletą jest to, że nie rozgrzewają się, są niezwykle trwałe i jednocześnie twarde.

Frezy diamentowe

zapewniają ogromny komfort pracy, dzięki równomiernie nałożonym opiłkom diamentowym, co wpływa na ich długą żywotność. Doskonale sprawdzą się do opracowywania skórek, szlifowania paznokci z zewnątrz oraz od spodu, a także do pozbycia się zrogowaciałego naskórka. Frezy diamentowe to idealna propozycja dla początkujących osób, ponieważ są niesamowicie łatwe i przyjemne w obsłudze.

Frezy gumowe

wkraczają, kiedy sytuacja wymaga delikatności. Za ich pomocą wypolerujesz płytkę paznokcia lub pozbędziesz się wymagających skórek. Są niezawodne, w momencie kiedy paznokcie potrzebują zniwelowania niedoskonałości. Frezy wybierane są głównie przez profesjonalne stylistki paznokci. Doskonale zdają swój egzamin zarówno podczas wykonywania manicure, jak i pedicure.

Frezy z węglika

to zdecydowanie frezy od zadań specjalnych. Są niezwykle wytrzymałe i odporne na wysoką temperaturę. Cechują się niesamowicie długim czasem pracy. Za ich pomocą bez problemu wykonasz wszystkie czynności przy wykonywaniu pedicure oraz manicure. Bez problemu poddają się dezynfekcji oraz sterylizacji.

Hurtownia kosmetyczna LaDiosa posiada ogromny wybór frezów, począwszy od wykonania, po ich kształty. Dostępne są także gotowe zestawy frezów, które z pewnością ułatwią Twoją pracę. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu.