sobota, 08 maj 2021 09:34

Nasze marzenia niech bedą świadome i realistyczne. Bo tylko wtedy będą bezpieczne.

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
nawierzchnie bezpieczne nawierzchnie bezpieczne pixabay

Obiekty te możemy podzielić na wielko-powierzchniowe oraz mniejsze: domowe, kameralne sale ćwiczeń dla treningów indywidualnych. Świadomość i dojrzałość właściciela takich obiektów powinna być nakierowana na bezpieczną i trwałą w swej strukturze wykładzinę na posadzkę.

 

Co to oznacza wyrażenie - nawierzchnie bezpieczne?

Każdy z nas ma inne wymagania i inne potrzeby. Aby sprostać i zadowolić wszystkich użytkowników trzeba dokładnie przemyśleć temat nawierzchni. Każdy rok, to wielki krok do przodu pod względem technologicznym, ale my tworzymy nasze przedsięwzięcie na lata. Więc musi to być inwestycja praktyczna, a zarazem estetyczna. Niezależnie czy urządzamy salę fitness, czy obiekt tak modny dzisiaj - crossfitowy. Kupująć obuwie na takie obiekty kierujemy się dobrą marką, to dlaczego nawierzchnie bezpieczne nie postawić też na dobrą jakość. Planując taki obiekt trzeba pomyśleć o bezpieczeństwie wszystkich użytkowników. A będą to dzieci jak i dorośli. Również niepełnosprawne dzieci i niepełnosprawni dorośli. Będą to nasze czworonogi - ostatnio modne są tresury zwierząt i dla nich też jest ważne bezpieczeństwo. Czy to na odkrytej powierzchni czy na zamkniętej powierzchni, wszędzie potrzebny jest dobry wybór. W naszej bogatej ofercie znalazły się kolorowe i proste w montażu bezpieczne nawierzchnie. Można je połączyć w mozaikę tworząc miły odbiór wzrokowy. Posiadają wysokie właściwości antypoślizgowe, ponadto amortyzują upadek i ryzyko kontuzji. 

Niezależnie od miejsca i użytkowania, w naszej ofercie wszystkie bezpieczne nawierzchnie mają bardzo dobre parametry, na redukowanie drgań i tłumienie dźwięków. Wpasują się w każdy klimat, i doskonale dopasowują swoją elastyczność do obciążeń i punktowych nacisków np. na siłowniach plenerowych. Nasze bezpieczne nawierzchnie są kładzione pod przyrządami siłowni wewnętrznych i zewnętrznych, pod huśtawkami, ściankami wspinaczkowymi, na ścieżkach rowerowych czy placach do deskorolki – poprzez specjalną strukturę zabezpieczają nasze ciało przed upadkiem i posiadają doskonałą ochronę dla naszych stawów i kręgosłupa. Posiadają Certyfikat HIC – bezpiecznego upadku. 

Firma DBR Bezpieczne nawierzchnie to sprawdzony producent i ochroniarz naszego układu kostno-stawowego!

Do tego jeszcze bardzo wyrazisty i praktyczny lider na rynku. Soczyste i niepłowiejące barwy bezpiecznych nawierzchni Firmy DBR tworzą niepowtarzalny klimat na wszelkiego rodzaju obiektach sportowych, placach zabaw czy ścieżkach zdrowia. Domowe ogródki zabaw i plenerowe siłownie, balkony i tarasy, miejsce wypoczynku i miejsce do spotkań towarzyskich. Nowoczesność w parze z wielofunkcjonalnością, a co za tym idzie i bezpieczeństwo - to dominujący priorytet Firmy DBR Bezpieczne nawierzchnie. Ich struktura i wysoka jakość nawierzchni znajduje się na pierwszym miejscu w produkcji płyt gumowych, które są uniwersalne i znajdują zastosowanie prawie na wszystkich obiektach sportowych, centrach publicznych, szkołach, przedszkolach, jak i przydomowych ogródkach, placach zabaw czy tarasach. Ich bajkowy koloryt i figury sensoryczne rozwijają dziecięcą wyobraźnię i motorykę. Dzięki właściwościom antypoślizgowym i amortyzacyjnych zapewniają bezpieczeństwo przed upadkiem oraz ochronę dla naszych stawów. 

Na nurtujące pytania i niezdecydowanie przy wyborze nawierzchni pomogą nam niezastąpieni w tym specjaliści Firmy DBR Bezpieczne Nawierzchnie.