wtorek, 13 lipiec 2021 14:15

Mieszczanki - Ekskluzywne świece zapachowe od Padowskiego

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Mieszczanki Mieszczanki

Cóż jest najpiękniejsze w sztuce tworzenia ekskluzywnych świec zapachowych? Przede wszystkim nieograniczona wolność i możliwość realizowania swoich nawet najbardziej śmiałych oraz nietypowych wizji bez jakichkolwiek barier.

Pozwala to zapomnieć raz na zawsze, iż słowo „niemożliwe” w ogóle istnieje w naszym słowniku. Dowód na prawdziwość tego stwierdzenia przedstawiła niedawno firma Padowski, wprowadzając do swojego nad wyraz szerokiego portfolio niezwykłą kolekcję ekskluzywnych świec noszących nazwę Mieszczanki.

Jest to zestaw nad wyraz niepowtarzalny, bowiem powstał dzięki podjęciu współpracy z Magdą Konior, która to postanowiła zamknąć najwyższej jakości świece zapachowe powstające wyłącznie z najlepszych, naturalnych surowców w ramach z lekkiej, delikatnej, a jednocześnie działającej na zmysły ceramiki. Połączenie tych dwóch nurtów w sztuce - wytwarzania świec dekoracyjnych oraz kreowania zachwycających wyrobów ceramicznych - dało rezultat lepszy niż można by przypuszczać. Już teraz, dopiero po wprowadzeniu na rynek świece cieszą się ogromnym wręcz zainteresowaniem konsumentów pragnących wzbogacić swoje mieszkanie, dom, firmę lub ogród o wyjątkowy element, który nie tylko będzie się prezentował przepięknie niezależnie od pory roku, ale także przyciągać będzie uwagę swoim wysublimowanym zapachem.

Malkontenci stwierdzić mogą, że ceny świec są dość wysokie - nie są to jednakże produkty zwykłe, standardowe, powstające w ilościach masowych w fabryce. Zostały one przygotowane z dbałością o najmniejszy nawet detal przez prawdziwych artystów. Z uwagi na ten fakt, stanowią one nie tylko świece, ale swoiste dzieła sztuki, które wprowadzą powiew piękna do każdej przestrzeni, czyniąc ją jeszcze bardziej unikatową i niezwykłą niż miało to miejsce jeszcze do niedawna. Na pochwałę zasługuje minimalistyczny, elegancki design, który sprawi, że wyrób z serii Mieszczanki idealnie wpasuje się w dosłownie każdą przestrzeń, niezależnie od jej specyfiki. Warto także nadmienić, że podobnie do ludzi, tak świece z serii będącej bohaterką dzisiejszego wpisu są prawdziwie unikatowe - nie jest to wyłącznie slogan, a najprawdziwsza prawda! Rysy twarzy osób unieśmiertelnionych w porcelanie są w pełni spersonalizowane, u niektórych znajdziemy haczykowaty nos, u innych nietypowy rozmiar kapelusza, a jeszcze innych - wyraz twarzy, którego ze świecą szukać w innych dziełach Magdy Konior. Wszystko to sprawia, że wyroby wchodzące w skład serii Mieszczanki można bez cienia wątpliwości określić mianem unikatowych - nie tylko na skalę krajową, ale także międzynarodową! Jeżeli pragnęliby Państwo dowiedzieć się o nich nieco więcej, serdecznie zachęcamy do odwiedzin w sklepie internetowym sklepu Padowski lub też do bezpośredniego kontaktu z jego przedstawicielami, którzy to bez wątpienia z radością udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji dotyczących tej właśnie kolekcji! Stuprocentowa satysfakcja oraz niepowtarzalne doznania stricte estetyczne gwarantowane!