czwartek, 04 kwiecień 2024 15:07

Zegarki i łańcuch z brylantem wystawione na licytację w Częstochowie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Licytacje drugiego Urzędu Skarbowego w Częstochowie Licytacje drugiego Urzędu Skarbowego w Częstochowie fot: pixabay

Drugi Urząd Skarbowy w Częstochowie ogłosił nadchodzącą licytację trzech markowych zegarków oraz złotego łańcucha z brylantem. To niezwykła okazja dla miłośników luksusowych akcesoriów, jednakże możliwość zakupu będzie wymagać pewnych kroków i decyzji.

 Zegarki - klejnoty szczególnej klasy

Na licytację trafiły trzy zegarki od renomowanych szwajcarskich zegarmistrzów, w tym unikalne modele od Hublot i IWC. Każdy z nich reprezentuje doskonałość w sztuce czasu i piękno złota.

Hublot - syn luksusu i innowacji

Zegarek marki Hublot, wyceniany na 40 tysięcy złotych, zapowiada się jako jedna z gwiazd licytacji. Wyposażony w mechanizm automatycznego nakręcania, stanowi kwintesencję elegancji i technicznego mistrzostwa.

IWC - Klasyczna elegancja w stalowej formie

Drugim w kolejności pod względem wartości jest zegarek IWC, osadzony w stalowej kopercie. Choć jego wartość szacowana jest na 10 tysięcy złotych, jego klasyczny design i manualny mechanizm nakręcania zachwycą wielu kolekcjonerów.

Błyszczący łańcuch z szlifem brylantowym

Ostatnim, lecz nie mniej imponującym przedmiotem na aukcji jest 65-centymetrowy złoty łańcuch z krzyżem, zdobiony brylantem o średnicy 2,5 mm. Stanowi on idealną biżuterię dla osób ceniących sobie wyrafinowany styl i luksus.

Licytacja tych wyjątkowych przedmiotów odbędzie się 23 kwietnia tego roku. Dla tych, którzy pragną zdobyć unikatowe zegarki lub błyszczącą biżuterię, ta okazja nie może przejść niezauważona. Bez wątpienia, będzie to wyjątkowa szansa na posiadanie niezwykłych klejnotów, które wzbogacą każdą kolekcję.