wtorek, 28 maj 2024 15:49

Utrudnienia na ulicy Rejtana w Częstochowie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Utrudnienia na ulicy Rejtana w Częstochowie Utrudnienia na ulicy Rejtana w Częstochowie Zdjęcie redakcyjne

W najbliższą środę, mieszkańcy Częstochowy mogą spodziewać się utrudnień w ruchu na ulicy Rejtana. Miejski Zarząd Dróg (MZD) poinformował o pracach remontowych, które spowodują czasowe zamknięcie tej ulicy.

Czego się dowiesz:

  • Kiedy nastąpią utrudnienia na ulicy Rejtana w Częstochowie?
  • Jakie prace będą prowadzone na ulicy Rejtana?
  • Jakie zmiany wprowadzi MPK w związku z utrudnieniami na ulicy Rejtana?
  • Do kiedy przewidziane są utrudnienia w ruchu na ulicy Rejtana?

Prace remontowe

29 maja, od godziny 8:00 do 15:00, zostanie zamknięty wjazd na ulicę Rejtana od strony zbiegu z łącznicami z aleją Wojska Polskiego. Powodem zamknięcia jest wymiana nawierzchni drogowej, mająca na celu poprawę jakości i bezpieczeństwa jazdy.

Zmiany w komunikacji miejskiej

W związku z pracami, linia autobusowa nr 23 Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego (MPK) zostanie tymczasowo skrócona. Autobusy nie będą obsługiwać przystanków wzdłuż ul. Rejtana, kończąc trasę na przystankach Mała/Krakowska. MZD i MPK zapewniają, że normalna trasa zostanie przywrócona natychmiast po zakończeniu prac.

Mieszkańcy planujący podróż w rejonie ul. Rejtana powinni zwrócić uwagę na zmiany w ruchu drogowym oraz dostosować swoje plany do czasowego ograniczenia dostępu. MZD zapewnia, że wszystkie działania są prowadzone w celu szybkiego i efektywnego wykonania niezbędnych prac remontowych.

źródło: Radio Jura