piątek, 05 lipiec 2024 12:39

Tragiczny wypadek w Lipiczach

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
39-latek zginął po uderzeniu w drzewo 39-latek zginął po uderzeniu w drzewo Zdjęcie redakcyjne

Kryminalni z Częstochowy badają przyczyny tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj w miejscowości Lipicze. 39-letni kierowca mitsubishi outlandera zginął na miejscu.

Czego się dowiesz:

  • Gdzie doszło do tragicznego wypadku drogowego?
  • Kto był ofiarą śmiertelną wypadku?
  • Kto jeszcze podróżował w samochodzie i jakie były jego obrażenia?
  • Jakie działania podjęła policja na miejscu zdarzenia?
  • Jakie będą dalsze kroki śledczych w celu wyjaśnienia przyczyn wypadku?

Przebieg zdarzenia

Do wypadku doszło dzisiaj około godziny 10:00 na ulicy Gidelskiej w miejscowości Lipicze, gmina Kłomnice. 39-letni mężczyzna kierujący mitsubishi outlanderem, jadąc w kierunku Kłomnic, z nieustalonych przyczyn zjechał na lewe pobocze i uderzył w drzewo. Niestety, pomimo szybkiej akcji ratunkowej, mężczyzna zmarł na miejscu.

Wypadek i jego skutki

W pojeździe znajdował się także 45-letni brat kierowcy, który z poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala. Miejsce wypadku było całkowicie zablokowane przez kilka godzin, co powodowało utrudnienia w ruchu drogowym. Policjanci z częstochowskiej drogówki, pod nadzorem prokuratora, przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli ślady, które mogą pomóc w wyjaśnieniu przyczyn wypadku.

Dalsze działania śledczych

Śledczy z wydziału kryminalnego częstochowskiej komendy będą teraz szczegółowo analizować zebrane dowody, aby ustalić, co doprowadziło do tego tragicznego wypadku. Policja apeluje do wszystkich kierowców o zachowanie pełnej koncentracji na drodze, gdyż nawet chwila nieuwagi może prowadzić do tragedii.

źróło: czestochowa.policja.gov.pl