piątek, 16 październik 2020 08:46

W Polsce zaczęła się moda na długie włosy, coraz więcej Polek przedłuża włosy

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Sklep z doczepianymi włosami Sklep z doczepianymi włosami

We fryzjerstwie, podobnie jak w modzie trendy zmieniają się co kilka sezonów. Obecnie jednym z gorętszych trentów są długie włosy. Mogą one być kręcone, lekko falowane lub proste, ale im dłuższe, tym lepsze. Również w Polsce wyraźnie widać ten trend. Jednak co zrobić, gdy włosy są bardzo krótkie i ich zapuszczenie będzie trwało wiele miesięcy?

Tutaj warto się zdecydować na przedłużanie włosów, co robi coraz więcej Polek, które chcą cieszyć się pięknymi puklami. Jakie metody są najchętniej wybierane i w jaki sposób dobrać kolor doczepianych włosów?

Jakie są metody przedłużania włosów?

Metod na przedłużenie włosów jest wiele. Dlatego każda z osób może wybrać sobie takie, dopinki, które najlepiej spełnią jej oczekiwania. Profesjonalny sklep z doczepianymi włosami oferuje między innymi włosy dobrej jakości jako dopinki typu clip on. Jest to najszybsza metoda na przedłużenie włosów. Poleca się ją szczególnie osobom, które nie chcą na stałe przedłużać włosów i zmieniać fryzurę w zależności od swojego nastroju i sytuacji. Ciekawym rozwiązaniem jest także metoda Tape on. Tutaj włosy, które się doczepia, umieszczane są na taśmach, których doczepia się kilka sztuk. W ten sposób można też pięknie zagęścić włosy. Jeżeli zależy Ci na dyskretnym i naturalnym efekcie postaw na włosy słowiańskie, które są doczepiane na Nanoringi. Włosy na Nanorigni mocowane są przy pomocy cieniutkich metalowych końcówek, które są najmniejszymi dostępny obecnie na rynku. Stały efekt przedłużenia można uzyskać również dzięki metodzie keratynowej.

W jaki sposób można dobrać kolor i długość włosów?

Chcąc dobrać odpowiednio kolor doczepianych włosów, można skorzystać ze specjalnych próbników. Dostępne są one w profesjonalnych salonach fryzjerskich. Wówczas fryzjer podpowie, jaki kolor będzie najlepiej pasował do naturalnych włosów, a także do twojego typu urody. Jeżeli włosy do doczepienia zamawiane są z internetu, można przy dobieraniu koloru skonsultować się z pracownikiem sklepu. Wówczas zazwyczaj należy wysłać swoją fotografię przygotowaną według określonych wytycznych. Wówczas będzie o wiele łatwiej dobrać barwę włosów. Jeżeli będzie ona się nieznacznie różnić od koloru naturalnego. Można przygotować tak fryzurę, by te różnice zniwelować. Pomocne może tutaj okazać się delikatne podkręcenie włosów, by powstały na nich fale. Taki zabieg pomoże też w sytuacji, gdy występuje niewielka różnica w długości włosów doczepianych i naturalnych.