sobota, 31 grudzień 2022 13:12

Masaż Kobido - wszystko, co powinnaś o nim wiedzieć

Oceń ten artykuł
(3 głosów)
kobido Wrocław kobido Wrocław Źródło: pexels.com Licencja: https://www.pexels.com/photo-license/

Czujesz, że twoja twarz zaczyna wyglądać coraz starzej? Źle się z tym czujesz? Poważnie rozważasz udanie się na jakiś profesjonalny zabieg odmładzający, ale obawiasz się metod inwazyjnych?

Jeśli tak, mamy dla ciebie cenną wiadomość. Masaż kobido Wrocław to usługa, która pomoże ci uzyskać oczekiwany rezultat. Kobido to japońska technika masażu twarzy, która wykorzystuje szybkie i precyzyjne ruchy, pobudzające najgłębsze warstwy cery do prawidłowego działania, aby tym samym normalizować pracę skóry. Jeśli wiesz, czym jest drenaż limfatyczny, to zastosowanie masażu kobido pozwala uzyskać dokładnie takie same rezultaty. 

LIFTING TWARZY BEZ SKALPELA

Powszechnie uważa się, że tylko metody inwazyjne, z użyciem skalpela przynoszą oczekiwaną skuteczność w odmłodzeniu twarzy. To nieprawda. Masaż kobido, czyli głęboki masaż twarzy to zabieg, który zyskuje coraz większą popularność w Polsce i na całym świecie. Tysiące kobiet przekonało się już o tym, że masaż kobido pozwala prostować zmarszczki mimiczne, zapewniając przy tym głęboki relaks. Poprawiając krążenie krwi, sprawia, że skóra odzyskuje swoją sprężystość, staje się elastyczna i nabiera zdrowego wyglądu. Już samo to sprawia, że poczujesz różnice w mięśniach twarzy, które nabiorą zdecydowanie sprężystości i uniosą skórę do góry, wypełniając ją od środka.

ZALETY MASAŻU KOBIDO

Japoński masaż twarzy to bardzo stara technika, która została dopracowana w najdrobniejszych detalach. Masaż składa się z wielu serii ruchów palcami i dłoni, o różnej intensywności i szybkości działania. Rytuał kobido ma wpływ zarówno na zewnętrzną powierzchnię skóry, jak i wewnętrzne warstwy, w tym mięśnie. Osoby, które odwiedzą salon kosmetyczny Wrocław i zdecydują się na masaż kobido, mogą liczyć się z pojawieniem następujących efektów:

  • usunięcie napięcia mięśniowego na twarzy;
  • poprawa przepływu krwi i limfy;
  • większa aktywność całej twarzy;
  • większy przepływ energii Qi.

Pozostałe efekty masażu kobido to lepiej wymodelowany owal twarzy, poprawa kondycji skóry, również w przypadku osób, którym dokucza aktywny trądzik, a także drogocenne poczucie głębokiego relaksu. Delikatne pociągnięcia dłoni na twarzy, które są charakterystyczne dla tej formy masażu, aktywują głębsze warstwy skóry, same w sobie będąc przyjemnym doznaniem.

MASAŻ KOBIDO – NA CZYM TO POLEGA?

Podsumowując, masaż kobido to aktywowanie uśpionych mięśni i głębszych warstw skóry do prawidłowej pracy. Poprawiając w nich przepływ krwi i limfy uzyskujemy naturalny efekt liftingu bez użycia skalpela. To bezbolesna i skuteczna metoda na opadający owal twarzy oraz inne spektakularne efekty, jak np. pozbycie się opadających powiek.