poniedziałek, 16 maj 2022 10:31

Dlaczego warto pojechać na jeden dzień do SPA?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Day Spa na Śląsku Day Spa na Śląsku pixabay

Stres oraz ciągły pośpiech w życiu sprawiają, że często jesteśmy przemęczeni. Nadmiar domowych obowiązków, zarówno w pracy jak i w domu sprawia, że czasem mamy ochotę wszystko rzucić i gdzieś wyjechać.

W takiej sytuacji warto rozważyć choćby jednodniowy pobyt w SPA. Jest to idealne miejsce, w którym można się zrelaksować, odpocząć oraz oderwać od szarej rzeczywistości.

Jednodniowe SPA na Śląsku – dlaczego warto pojechać?

Nawet bardzo krótki pobyt pozwala na niesamowity relaks i odpoczynek. Decydując się na Day SPA można pobyć w ciszy oraz spokoju oraz skorzystać z szeregu zabiegów, które poprawią nasze samopoczucie oraz wpłyną bardzo korzystnie na nasz wygląd oraz zdrowie. Nawet jednodniowe SPA pozwala zapomnieć o codzienności, kłopotach oraz pośpiechu. Do istotnych korzyści pobytu w takim miejscu można zaliczyć to, że:

  • w dużym stopniu maleje stres
  • organizm zostaje znakomicie oczyszczony
  • skóra staje się zdrowa oraz czyst
  • poprawia się kondycja układu odpornościowego
  • odzyskujemy dobry nastrój

Day Spa na Śląsku jest ulokowane w obiekcie o wysokim standardzie oraz w bardzo atrakcyjnej okolicy. Regenerację fizyczną można tutaj połączyć ze zwiedzaniem okolic.

Jednodniowy pobyt w SPA a oferowane zabiegi

SPA to doskonałe miejsce, w którym oferowanych jest mnóstwo zabiegów relaksujących oraz odprężających. Panie dbające o piękny wygląd mogą tutaj skorzystać z wielu zabiegów upiększających ciało. Najczęściej wybierane są zabiegi na dłonie, które sprawiają, że są one wyjątkowo zadbane, miękkie oraz bardzo delikatne. Taki zabieg składa się z kilku etapów: manicure, peelingu dłoni, masażu, kąpieli parafinowej lub olejowej, a na koniec malowaniu paznokci. Klasyczny zabieg dłoni polega na usunięciu starego lakieru oraz wypielęgnowaniu skóry, japoński upiększa oraz wzmacnia płytkę paznokcia, a hybrydowy pozwala zachować piękny kolor paznokci przez kilka tygodni bez jakichkolwiek odprysków.

Wybierając się do Spa na jeden dzień, warto też skorzystać z masażu ciała, który jest sprawdzonym sposobem na niesamowity relaks oraz rozluźnienie. Przynosi on niesamowitą ulgę bolącym mięśniom, usuwa uczucie napięcia oraz uspokaja umysł. Co więcej, każdy dobrze wykonany masaż działa leczniczo. Można tutaj wybrać zarówno klasyczny masaż relaksacyjny, jak i masaż gorącymi kamieniami czy bańką chińską. Masaż aromatyczną świecą głęboko relaksuje, a masaż aromaterapeutyczny ciepłymi olejkami uspokaja skołatane nerwy oraz niweluje stres.

Wybierając się do SPA, trzeba też koniecznie skorzystać z odprężających kąpieli. Pobyt w takim miejscy zawsze pozwala zadbać o swoje ciało, odprężyć umysł, zregenerować organizm i na nowo powrócić do si