środa, 16 wrzesień 2020 14:38

Teksty na podryw – kilka sposobów na zagadnie do dziewczyny, która Ci się podoba

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
teksty na podryw teksty na podryw

Teksty na podryw to coś, co najczęściej pojawia się w filmach, a dokładniej w komediach romantycznych. Żartobliwe, intelektualne, a w szczególności bezczelne zagajenia są bowiem formą, której użycie wymaga nie lada odwagi. Nie każdy zdobędzie się przecież na zaczepienie przypadkowej osoby, która wpadła mu w oko.

Istnieją jednak okoliczności, w których możesz spokojnie spróbować swoich sił, takie jak impreza w klubie, koncert, festiwal muzyczny lub artystyczny, spotkanie w grupie zainteresowań czy tzw. szybkie randki. To w końcu sytuacje, w które ludzie angażują się m.in. po to, by poznać kogoś nowego. Sprawdź, jakiego tekstu warto wtedy użyć!

Śmieszne zagajenia

Podrywanie za pomocą zabawnych zwrotów to chyba najlepszy sposób na pozytywny odzew. Nawet, jeżeli dziewczyna zna już teksty na podryw, jakimi się posługujesz i z góry nie zamierza traktować Cię poważnie, to przekona się przynajmniej, że masz poczucie humoru. Umiejętność dowcipkowania i obracania w żart różnych sytuacji jest zaś bardzo cenioną cechą, której większość ludzi poszukuje u partnerów (a przynajmniej tak deklaruje), zatem do dzieła! Nie masz nic do stracenia!

Co możesz powiedzieć? Prawie wszystko, co pasuje do konkretnych okoliczności, pod warunkiem, że będzie to żart na poziomie. Wypróbuj którąś z propozycji:

  • 1) „Jeśli wrzucałbym złotówkę do skarbonki za każdym razem, gdy widzę taką piękność jak Ty, miałbym może ze trzy złote.”
  • 2) „Cześć, czy my się skądś nie znamy? Pracowaliśmy chyba razem na budowie, pamiętam jak stałaś obok betoniarki.”
  • 3) „Masz siostrę bliźniaczkę? Nie? Wobec tego jesteś najpiękniejszą dziewczyną na Ziemi.” 

Teksty na zapoznanie w poważniejszym tonie

Nie znosisz żartów i nie wyobrażasz sobie, że mógłbyś rozpocząć znajomość od dowcipu? Spróbuj ułożyć zagajenie tak, by brzmiało poważnie, ale też szczerze i wyrażało zainteresowanie drugą stroną. Odwołaj się do jakiejś wspólnej dla Was płaszczyzny (na przykład zainteresowań czy upodobań, osób, które oboje znacie albo zbieżnego miejsca zamieszkania). Możesz też otwarcie przyznać się do tego, że czujesz chęć poznania danej dziewczyny.

Powiedz na przykład:

  • 1) „Cześć, widziałem, że pijesz kawę, pomimo, że jest już wieczór. Ja też zawsze tak robię, czy jest coś lepszego od słodkiego kubeczka z kofeiną?”
  • 2) „Hej, słyszałem, że grasz w/ćwiczysz/czytasz/chodzisz na/oglądasz (wstaw dowolną dyscyplinę). Może polecisz mi jakiś ciekawy film/książkę/trenera/klub zainteresowań?”
  • 3) „Cześć, nigdy tego nie robię, ale tym razem zdecydowałem, że nie będę się czaił i po prostu zagadam, bo zwróciłaś moją uwagę i czuję, że mamy ze sobą wiele wspólnego. Jak masz na imię?”

Pamiętaj, że równie ważne jak to, co powiesz będzie Twoje zachowanie. Postaraj się, aby mimika i gestykulacja były zgodne z przekazem, który zawrzesz w słowach. Tylko nie panikuj! Bądź energiczny, ale nie nakręcony. Zachowuj się serdecznie i na luzie. Dziewczyny nie lubią ociężałych mężczyzn, jednak nadmierne pobudzenie może wydać im się podejrzane i niepokojące.

Powodzenia!