sobota, 03 grudzień 2022 16:07

Fundacja dla chorych dzieci - czyli jak pomóc dzieciom w Święta

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Fundacja dla chorych dzieci Fundacja dla chorych dzieci Źródło: unsplash.com Licencja: https://unsplash.com/license

Czas świąteczny zazwyczaj kojarzy się nam z ciepłem domowego ogniska i pozytywnymi rzeczami. Niestety, istnieje mnóstwo osób potrzebujących, które na co dzień zmagają się z trudnymi, nieuleczalnymi chorobami. Na szczęście z pomocą empatycznych ludzi można osiągnąć wiele i postarać się wspomóc każdego podopiecznego. Magia Świąt ma w sobie natomiast taki potencjał do czynienia dobra, że zdecydowanie nie może zostać on zmarnowany. Każdy z nas może pomóc dzieciom w Święta. Fundacja Rycerze i Księżniczki powstała z dobrego serca i ogromnych pokładów empatii, zapału do tego, aby czynić dobro i wywoływać radość na twarzach innych. Jesteśmy mocno zaangażowani w sytuację wszystkich naszych podopiecznych zmagających się z poważnymi chorobami, czekających na kosztowne operacje i dokładamy wszelkich starań, aby polepszyć standard ich życia. 

Daj światu swoją cegiełkę dobra

Z pomocą osób z zewnątrz jest to jeszcze bardziej możliwe i łatwiejsze. Zawsze jesteśmy wdzięczni wspomagającym, to co dla nas robicie jest nieocenione. Jeśli chcesz wspomóc Fundację i pomóc dzieciom w Święta, możesz wesprzeć organizacje, wykonując przelew na nasze konto, wybierając bardziej preferowaną przez siebie opcję (przelew tradycyjny, PayU, PayPal), ale to nie jest jedyny sposób. Osoby fizyczne mogą również skorzystać z usług naszych partnerów i zrobić zakupy, wspierając jednocześnie Fundację. Nasza organizacja jest zarejestrowana w programach lojalnościowych Fani Mani, Idea Fair Play, oraz Ubrania Do Oddania. 

Możesz więc zrobić dobry uczynek i mieć korzyść dla siebie (poza oczywistą satysfakcją z niesienia dobra!). Kolejna możliwość to samodzielne utworzenie zbiórki na rzecz naszych podopiecznych, za pośrednictwem Facebooka. Na tym portalu można wybrać konkretny cel zbiórki, opisać go, zaprosić rodzinę i znajomych do zaangażowania się, a zgromadzona tam kwota, po zakończeniu wpłynie na konto Fundacji. Jest to w zasadzie czynność, która nie wymaga dużych pokładów energii, a efekty są zawsze zachwycające! Zobacz jak niewiele może znaczyć tak wiele! 

Dobry uczynek na święta

Każda cegiełka to krok ku lepszemu życiu kolejnych potrzebujących osób. Istnieje też możliwość stworzenia licytacji albo samodzielnego licytowania przedmiotów na naszych aukcjach charytatywnych. Dzięki darczyńcom możemy realizować nasze założenia i ratować kolejne życia. Cierpienie innych powoduje, że nie chcemy być na nie obojętni. Ciężko czasem działać w pojedynkę, ale razem możemy więcej. Kolejne zbiórki zakończone sukcesem są dla nas motorem napędowym, motywacją do ratowania kolejnych istot! Zawsze jesteśmy wzruszeni tym, jak ludzie potrafią się jednoczyć, gdy mają wspólny cel i jaką pomoc Fundacja dla chorych dzieci otrzymuje od wielu osób o wspaniałym sercu. Mówi się, że dobro wraca i nie da się w to nie wierzyć. Jeśli nie masz środków na pomoc – możesz udostępnić informacje o nas w swoich mediach społecznościowych i zachęcać do tego innych. To również dobry uczynek na Święta!