wtorek, 13 lipiec 2021 10:42

Ekologiczne prezenty dla pracowników – przegląd najciekawszych pomysłów

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
butelka z nadrukiem firmowym butelka z nadrukiem firmowym mojabutelka.pl

na pracownika oraz dbała o jego zadowolenie ze stanowiska. Właśnie temu mają służyć niewielkie prezenty okazjonalne – gadżety reklamowe, służące jednocześnie jako nośnik reklamy poza przestrzenią firmy.

 

Ekologiczne prezenty dla pracowników  - jakie pomysły się sprawdzą?

Wiele ekologicznych prezentów dla pracowników jest jednocześnie zgodne z wyznawaną przez sporą grupę ludzi filozofią życia mówiącą o niemarnowaniu żywności, o zmniejszeniu zużycia plastiku czy wykorzystywaniu wielorazowych opakowań w miejsce jednorazowych. W tę filozofię świetnie wpisują się przede wszystkim dwa produkty, które można wykorzystać jako prezenty reklamowe: butelki termiczne oraz materiałowe torby na zakupy. Te dwa przedmioty sprawiają, że codzienne czynności są znacznie przyjemniejsze i łatwiejsze. W przypadku ekologicznej butelki termicznej w grę wchodzi jeszcze luksus posiadania zawsze przy sobie gorącego lub zimnego napoju. To idealne sprawa nie tylko dla zapalonych sportowców, ale również dla zwyczajnie zabieganych pracowników. Ekologiczne prezenty dla pracowników mają być bowiem dzisiaj przede wszystkim praktyczne, jeśli nie mają skończyć w śmietniku krótko po ich otrzymaniu. Oczywiście wśród popularnych upominków firmowych znaleźć można też parasole, ubrania czy nawet niewielkie, plażowe namioty. Sęk w tym, że z niepozornej butelki termicznej z pewnością skorzysta częściej więcej osób niż ze zwykłego parasola czy namiotu.

źródło: https://www.mojabutelka.pl/butelka-z-nadrukiem-firmowym/

Jakie ekologiczne prezenty dla pracowników odeszły w niepamięć?

Pewnie nie każdy przedsiębiorca jest w tym temacie na czasie – a warto się orientować – dla dobra własnego biznesu – co jest dzisiaj w modzie, a czego unikać. Modne są wszelkie ekologiczne gadżety z nadrukami, niemodne są zaś wszelkiego rodzaju nośniki pamięci, nieśmiertelne smycze na klucze czy telefon, jednorazowe, plastikowe długopisy z firmowymi nadrukami.