poniedziałek, 06 maj 2024 15:50

Intensywne poszukiwania 18-letniego Jakuba z Raciborza

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
 Intensywne poszukiwania 18-letniego Jakuba z Raciborza Intensywne poszukiwania 18-letniego Jakuba z Raciborza fot: pixabay

Jakub Wilczek zaginął w nocy, ostatni raz widziano go około godziny 2:00 nad ranem w pobliżu rzeki Odry. W momencie zaginięcia miał na sobie szare krótkie spodenki, czarną koszulkę typu T-shirt, białe buty i czarną czapkę z daszkiem. Posiadał także czarny plecak, w którym znajdowała się czarna bluza.

Czego się dowiesz:

  • Kiedy i gdzie ostatnio widziano Jakuba Wilczka?
  • Jakie ubrania miał na sobie Jakub Wilczek w chwili zaginięcia?
  • Jakie technologie są wykorzystywane w poszukiwaniach Jakuba Wilczka?
  • Jak można pomóc w poszukiwaniach Jakuba Wilczka?
  • Jaka jednostka jest zaangażowana w poszukiwania Jakuba Wilczka i jakie narzędzia są wykorzystywane?

Zaawansowane technologie w służbie poszukiwań

Do poszukiwań Jakuba zaangażowano specjalną jednostkę z JRG II Katowice - Piotrowice, wyposażoną w drony z kamerami termowizyjnymi. Te nowoczesne urządzenia są wykorzystywane w celu zwiększenia efektywności działań i szybszego zlokalizowania zaginionego w terenie przyrzecznym i lesistym, gdzie tradycyjne metody mogą być mniej efektywne.

Policja apeluje do wszystkich, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do odnalezienia Jakuba, o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Raciborzu pod numerami telefonów: 47 8556200, 47 8556255, lub z najbliższą jednostką policji. Każda informacja może być kluczowa w tej rozpaczliwej sytuacji i pomóc w odnalezieniu młodego mieszkańca Pawłowa.