czwartek, 07 październik 2021 09:54

Depilacja laserowa: jak szybko usunąć niechciane włoski z okolic pach?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Depilacja laserowa pach Depilacja laserowa pach pixabay

Długotrwały efekt jedwabiście gładkiej skóry bez podrażnień można uzyskać decydując się na zabieg laserowego usuwania owłosienia.

Światło lasera wyniszcza włoski powodując ich wypadanie, a skóra zyskuje jedwabistą gładkość i piękny, zdrowy wygląd. Czy warto zdecydować się na taki zabieg w salonie kosmetycznym? Sprawdź, jak przebiega depilacja laserowa pach.

Depilacja laserowa pach – gładka skóra bez podrażnień

Laserowe usuwanie owłosienia to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych metod depilacji. Warto wybierać jedynie sprawdzone salony kosmetyczne, gdzie zabieg wykonują profesjonaliści, dzięki temu epilacja pach będzie bezpieczna dla skóry, a efekty spełnią oczekiwania.

Depilacja laserowa pach wykorzystuje pulsujące światło lasera, które melanina przekształca w energię termalną – ciepło wyniszcza mieszki włosowe powodując wypadanie włosków. Ten skuteczny sposób na walkę z niechcianym owłsoieniem gwarantuje długotrwały efekt jedwabiście gładkiej skóry pach, a co więcej światło lasera zapobiega wrastaniu włosków i nie powoduje podrażnień. Dzięki temu po zabiegu skóra jest wyjątkowo aksamitna i wygląda zdrowo.

Jak przygotować się do zabiegu depilacji?

Depilacja laserowa pach kusi spektakularnym i długotrwałym efektem, który daje codzienny komfort i pewność siebie w każdych okolicznościach. Zabieg wykonany w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym jest bezinwazyjny i całkowicie bezpieczny dla skóry, jednak aby mógł zostać przeprowadzony należy się do niego odpowiednio przygotować.

Laserowe usuwanie owłosienia okolic pach wymaga konsultacji ze specjalistą, który nie tylko szczegółowo omówi przebieg planowanego zabiegu i rezultaty, jakich można się po nim spodziewać, ale również zdecyduje, czy istnieją jakiekolwiek przeciwwskazania do fotodepilacji. Zabieg epilacji nie może zostać wykonany na świeżej opaleniźnie, należy też zrezygnować z kremów zawierających kwasy owocowe, retinol czy witaminy A i C. Wśród podstawowych przeciwwskazań znajduje się między innymi przyjmowanie niektórych leków, rozrusznik serca, ciąża i okres karmienia piersią oraz problemy skórne i choroby nowotworowe.