sobota, 02 kwiecień 2022 11:37

Lalki LOL - niesłabnący hit wśród zabawek dla dziewczynek

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
LOL Surprise LOL Surprise pixabay

Laleczki LOL Surprise! pojawiły się w ofercie rynku zabawkarskiego dobrych kilka lat temu, jednak na przestrzeni tego okresu ich popularność wcale nie zmalała. Jak się okazuje, coraz nowsze serie nadal zaskakują i sprawiają, że każda dziewczynka marzy o odpakowaniu swojej nowej lalki LOL w kolekcji!

Laleczki produkowane są przez amerykańską firmę Magic Box i dzielą się na małe figurki w kulach oraz duże lalki LOL OMG.

LALKI LOL SURPRISE!

Największym fenomenem kultowych laleczek jest fakt, że kupując kolorową kulę z figurką i akcesoriami nigdy nie wiemy, jaki model trafi w nasze ręce. Poszczególne serie zawierają lalki o zupełnie odmiennym wyglądzie i z wieloma finezyjnymi dodatkami – poszczególne modele mają metaliczne ubranka, brokatowe buciki, a jeszcze inne potrafią zmieniać kolor swojej stylizacji! Każda z serii zachwyca i ciekawi jednocześnie, zachęcając dziewczynki do sukcesywnego powiększania swojej kolekcji, szczególnie że dodatkowe akcesoria można z powodzeniem wymieniać między poszczególnymi lalkami LOL Surprise!.

LALKI LOL OMG

Lalki LOL OMG to stosunkowo jedna z nowszych serii, która zawiera lalki o wielkości ok. 30 cm. Te urocze ślicznotki mają ruchome kończyny oraz wyjątkowe stroje, nierzadko składające się z modnych spodni, kurteczek, sukienek, butów na wysokich obcasach czy ciekawych nakryć głowy. Każda z lalek ma swój niepowtarzalny styl, jaki idealnie odzwierciedla jej charakter – modelki z linii Movie Magic noszą piękne kreacje, jakich nie powstydziłaby się najlepsza gwiazda na czerwonym dywanie, zaś bohaterki Music Remix posiadają odjazdowe stylizacje o rockowym charakterze. Która z nich spodoba ci się najbardziej?

LALECZKI LOL W DUŻYCH ZESTAWACH

Seria LOL Surprise! to nie tylko fantastyczne lalki, ale też tematyczne zestawy, umożliwiające odgrywanie wielu inspirujących przygód. W asortymencie znajdują się wspaniałe kampery czy pojazdy, które mogą pełnić również funkcję basenów czy scen do występów. Poszczególne linie można uzupełniać o mebelki i liczne akcesoria wyposażenia domków, jakie dla ich mieszkanek z pewnością okażą się niezbędne. Wybierz się ze swoimi przyjaciółkami na wycieczkę, by jak najszybciej dać pokaz swoich scenicznych umiejętności z zestawami LOL Surprise!.