środa, 11 maj 2022 16:15

Samochody ciężarowe – handel najwyższych lotów

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
samochody ciężarowe samochody ciężarowe Zdjęcie autorstwa Screeny 42 z Pexels

Używane samochody ciężarowe są łakomym kąskiem dla wielu handlarzy, którzy chcą pozyskać samochody wysokiej jakości za stosunkowo mniejsze pieniądze.

Jednak wielu handlarzy, którzy nie znają się na rzeczy próbuje naśladować te działania łapiąc na pozór prawdziwe okazje. Później rzeczywistość pokazuje, że brak dokładnej analizy i zakup ciężarówki od niepewnego dealera okazał się gwoździem do trumny. O co w tym wszystkim chodzi?

Używane samochody ciężarowe – jak mądrze je kupować?

Używane samochody ciężarowe są bardzo dobrym wyjściem na poszerzenie floty własnej firmy przewozowej. Jednak, aby kupować używane samochody ciężarowe trzeba wiedzieć na co zwracać szczególną uwagę. Przede wszystkim ważny jest wybór dobrego mechanika, z którym będzie się analizować potencjalny samochód pod kątem jego sprawności. Dobry mechanik wie, który samochód pojeździ jeszcze latami, a do którego trzeba będzie tylko dokładać pieniądze.

Używane samochody ciężarowe w dobrym stanie można też znaleźć u sprawdzonego dealera. Jednak również jego opinie trzeba bardzo dobrze przeanalizować, gdyż wielu dealerów również potrafi zrobić nie jeden przekręt. Sprawdzonym dealerem, z którego pomocą wielu przedsiębiorców zakupiło używane samochody ciężarowe wysokiej jakości jest Grupa DBK.

Grupa DBK to dealer, który bardzo skrupulatnie sprawdza wszystkie samochody przed ich sprzedażą. W przypadku jakichkolwiek – nawet kosmetycznych usterek mechanicy od DBK doprowadzają samochody do 100% sprawności. Ostateczny test to jazda testowa, w której samochody ciężarowej są mocno eksploatowane. Dzięki temu DBK wie, że nic nie stanie się im po zakupie, a klienci będą w pełni zadowoleni.

Podsumowanie

Dealer z prawdziwego zdarzenia jest bardzo poszukiwany w przypadku osób, którzy chcą poszerzyć swoją flotą o kilka punktów jakim są samochody ciężarowe. Bez pewności ich kondycji nie sposób jest w sprawny sposób prowadzić firmę – prędzej czy później samochody ciężarowe z niepewnego źródła mogą okazać się felerne.