poniedziałek, 20 grudzień 2021 07:00

Pomoc drogowa, czyli remedium na problemy z samochodem w trasie

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
www.drogowapomoc.com.pl www.drogowapomoc.com.pl pixabay

Myśl o problemach z samochodem, jakie możemy napotkać w drodze niekiedy spędza sen z powiek, jednak nie warto martwić się na zapas

Zamiast tego dobrze jest znać numer telefonu do pomocy drogowej i postawić na profesjonalne wsparcie, gdy tylko w trasie zatrzyma nas usterka albo kolizja. Jak działa pomoc drogowa i na jakie usługi mogą liczyć kierowcy?

Pomoc drogowa a auto laweta – na czym polega różnica?

Usługi pomocy drogowej to kompleksowa obsługa zdarzeń drogowych obejmująca praktycznie każdy problem, który możesz napotkać w trasie. Wykwalifikowani pracownicy firmy dysponują nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu mogą dokonać naprawy na miejscu bez konieczności wizyty w warsztacie albo przetransportować auto pod wskazany adres. Pomoc drogowa stawia na uruchomienie auta jeszcze na miejscu zdarzenia, laweta z kolei przydaje się, gdy samochód nie może samodzielnie poruszać się po drogach.

Usterka samochodu, awaria, kolizja drogowa czy wypadek – nic nie jest straszne, jeśli znasz numer pomocy drogowej z https://www.drogowapomoc.com.pl. Pracownicy mogą zaproponować doraźne naprawy, usługi lawetą albo mniej standardowe czynności, na przykład dowóz paliwa lub oleju silnikowego czy wymianę koła albo usługi wulkanizacyjne. Usuwając skutki zdarzeń drogowych pracownicy dbają nie tylko o zabezpieczenie pojazdu, ale również o bezpieczeństwo pasażerów, dlatego wybierając sprawdzoną firmę masz pewność, że przyszłość Twojej podróży jest w dobrych rękach.

Wsparcie kierowców przez dwadzieścia cztery godziny na dobę

Usługi pomocy drogowej dostępne są bez żadnych ograniczeń czasowych. Nie musisz zastanawiać się, czy jest odpowiednia pora, aby zadzwonić po profesjonalne wsparcie – pomoc drogowa Pyrzowice działa przez cały rok dwadzieścia cztery godziny na dobę oferując usuwanie skutków zdarzeń drogowych bez względu na porę dnia i nocy.

Wsparcie w trasie mogą uzyskać osoby prywatne i firmy, samochody osobowe i auta terenowe, a nawet niektóre przyczepy kempingowe i kampery czy maszyny rolnicze. Jedynym ograniczeniem, jakie ma laweta są gabaryty pojazdu, jednak gdy jest to możliwe, pomoc drogowa zapewnia sprawny transport lawetą uszkodzonego samochodu pod wskazany adres.